O blogu

Cześć

Nazywam się Tomasz i zapraszam Cię na mój blog o finansach, oszczędzaniu , inwestycjach i spekulacji.

Inwestycjami zajmuje się praktycznie całe moje życie zawodowe. Przez ponad 12 lat aż do 2019 roku pracowałem w czołowych polskich domach maklerskich. Ostatnie kilka lat moim najważniejszym źródłem utrzymania są właśnie inwestycje własne.

Zawodowo wywodzę się z rynku forexowego. Mentalnie najbliżej mi do rynku akcyjnego, ale największe pieniądze zarobiłem na kryptowalutach. Blog ten w początkowej fazie będzie więc mixem wszystkich tych rynków.

Od 2022 roku po kilku latach przerwy wróciłem także na etat. Obecnie zatrudniony jestem na stanowisku tradera w jednej z polskich spółek energetycznych.

Więcej na temat mojego doświadczenia i drogi, którą przebyłem dowiesz się z inicjującego blog artykułu.

Celem blogu jest nie tylko chęć podzielenia się z Wami wiedzą, ale też nauka od Was. Każdy wpis to okazji dla mnie do dokładniejszego zgłębienia tematu, który opisuje oraz poszukiwanie nowych rozwiązań, nowych pomysłów na inwestycje. Każdy Wasz komentarz pozytywny czy też negatywny może być impulsem do nowych projektów i nowych inwestycji.

Po za tym na co dzień jestem już 40 letnim Panem, ojcem trójki dzieci, który w środku wciąż czuję się, jak 20-latek dla którego życie dopiero się zaczyna.

Zapraszam na bloga.

Tomasz Porada

Chcesz się ze mną skontaktować. Wyślij wiadomość przez poniższy formularz.